Skip to content

Norvég hírek

Menu
  • Főoldal
  • Kapcsolat
Menu
vastag fonal

Vastag fonal vagy vékony fonal?

Posted on 2021-11-23

Kötés vagy horgolás során a fonalak kiválasztásakor számtalan kérdés felmerülhet bennünk. Ilyen többek között, hogy vajon adott esetben vékony vagy éppen vastag fonal az, amire éppen szükségünk van? A minták nagy része nem tárgyalja részletesen a fonal milyenségét ebben a vonatkozásban, így sokszor kerülhetünk dilemma elé.

A Nordfonal webáruházában alapos csoportosítási rendszer segít minket abban, hogy felismerjük, vajon mennyire vastag fonal szükséges az adott minta megvalósításához. Az ,,A” méret vékony fonalat fed le, ami zoknik, babaruhák készítéséhez ajánlott. A ,,B” jelölt ideális választás lehet vékony felsőruházat vagy nyári takaró esetén.

A ,,C” verzió már egy viszonylag vaskosabb fonal, a ,,D” pedig már egészen vastag alapanyagot jelöl, ami téli, meleg ruhaneműkhöz javasolt. Az ,,E” méret kifejezetten vastag termék, ami a szuper meleg ruhadarabok és kiegészítők születését szolgálja. Végezetül pedig az ,,F” már egy extra vastag fonalra mutat rá, ami a különlegesen meleg téli holmik ideális összetevője.

Legutóbbi bejegyzések

  • Aviva torna tanfolyamok és online lehetőségek: hogyan válassz kezdőként?
  • Grundfos keringető szivattyú 25-60 megbízható választás
  • Hogyan működik a darálós WC?
  • Napelem inverterek és energiatárolás: hogyan működik együtt a rendszer?
  • A térkőwebáruház elterjedése nem véletlen

Kategóriák

  • Állatvilág
  • Egyéb
  • Szolgáltatás
  • Webáruház
©2026 Norvég hírek | Design: Newspaperly WordPress Theme