Skip to content

Norvég hírek

Menu
  • Főoldal
  • Kapcsolat
Menu
tanulóbicikli

A tanulóbicikli bevezet a kerékpározás világába

Posted on 2019-09-11

Mindenkinek érdemes elsajátítania a biciklizés művészetét és lehetőleg minél kisebb korban. Nemcsak azért mert remek móka nagy gyorsasággal tekerni vagy adott esetben csak gurulni, hanem azért is, mert egy nagyszerűen átmozgatja az egész testet, illetve az egyensúlyérzékre is kiváló hatással van.

Az úgynevezett tanulóbicikli révén, már a 1.5 éves gyerkőcök is elkezdhetik az ismerkedést ezzel a világgal, bár igaz, még csak az egyensúly megtartása által, hiszen ezen nincs pedál. Ugyanakkor, ha a tanulóbicikli irányítása már játszi könnyedséggel megy, akkor a pedálos kerékpárt is egyszerűbb lesz megszokni, hiszen már csak a tekerést kell gyakorolni.

Tehát, ha Önnek is van egy totyogó korú vagy annál nagyobb gyerkőce, aki még nem tud bringázni, akkor szerezzen be mihamarabb a bababike.hu oldalról egy mutatós tanulóbicikli modellt és meglátja, hogy mindenképpen a lurkó előnyére fog válni, aki szinte biztosan imádni fogja az új, menő járgányát és nem is akar majd másként közlekedni, csak ilyen módon!

Legutóbbi bejegyzések

  • Marketing ügynökség típusai: melyik illik leginkább a céged igényeihez?
  • KCR teherautó: BartaFuvar darus szállítás 2 az 1-ben megoldása
  • Optikai kábel típusok: single-mode és multi-mode
  • Zsákrugós matrac a Netmatrac Webáruháztól pároknak
  • Nordcanin Allerginix – megoldás a kutyák allergiás panaszaira

Kategóriák

  • Állatvilág
  • Egyéb
  • Szolgáltatás
  • Webáruház
©2026 Norvég hírek | Design: Newspaperly WordPress Theme